tooltip after the triger
tooltip after the triger
Daha fazla bilgi, destek veya sipariş için:
0 216 528 11 14

Dormeo Aloe Vera İkili Yorgan

Dormeo Aloe Vera İkili Yorgan
 
Yeni Ürün
Dormeo Aloe Vera İkili YorganDormeo Aloe Vera İkili Yorgan

Standart Fiyatı

Size Özel

Kazancınız

Taksitli

Yakında satışta!

Geceleri üzerinizi dinlendirici, sıcacık tutan Aloe Vera çifte yorgan ile örtün

Her gece size sarıp sarmalayan ferah, yumuşacık ve sıcacık bir yorganın keyfini çıkarın. Sizi enfes bir uykuya davet eden bu olağanüstü yumuşak ve konforlu çifte yorgan ile cildinizi şımartın.
Dormeo Aloe Vera, Wellsleep liflerden oluşan dolgusu ile klasik bir yorgandır, fakat en iyi kısmı ise kılıfıdır. Dormeo Aloe Vera yorgan yumuşaklığın, zindeliğin ve cilt korumasının benzersiz yönlerini hissettiren Aloe Vera kaplamaya sahiptir.

Tüm yıl boyunca mükemmel bir uyku için 2’si 1 arada yorgan

Yaz süresince veya başka bir nedenle ağır yorganınızı daha hafif olan bir tanesi ile değiştirmek niyetindeyseniz, çifte yorgan tam da size gore! Aloe Vera daha hafif ve daha ağır olan 2 ayrı yorgandan oluşmaktadır. Buna artı olarak, çok soğuk geceler için bu iki ayrı yorganı birbirine iliştirebilirsiniz.
Yatağınızda sıcak veya soğuğa artık son verme zamanı – hemen şimdi!


Size daha rahat bir uyku sağlamak ve sabahları dinlenmiş olarak uyanmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır

Dormeo Aloe Vera ÇİFTE yorgan size alışılmışın dışında bir yumuşaklık sunmaktadır. Bunun yanı sıra size cilt dostu, tamamen nefes alabilen ve bakımı kolay bir yorgan sunmak üzere tasarlanmıştır. Aloe Veralı yüzeye sahip olan kılıfı da cilt dostu ve canlandırıcı özelliğe sahip bir yapıdadır ve bu sayede her sabah dinlenmiş olarak uyanabilirsiniz

Aloe Veranın cildiniz üzerindeki ekstra-yumuşak, dinlendirici ve şımartan hissi

Aloe Vera bitkisi doğal iyileştirici özellikleri ile bilinmektedir, içerdiği 160’tan fazla biyolojik bileşim cildi korur ve canlandırırhassas ciltler ve ciltlerdeki kızarıklıklar için önerilir. Aloe Veralı yüzey ferah ve kuru bir uyku ortamı yaratır ve aynı zamanda alerji ve mantar oluşumuna karşı koruma sağlar.
Dormeo Aloe Veralı yüzey kumaşın yüzeyine bir yumuşaklık hissi katar ve bu şekilde oldukça tatminkar bir uyku ortamı ve daha iyi bir uyku sağlar. Aynı zamanda enerji seviyeniz üzerinde de oldukça etkilidir, daha iyi bir enerji dengesine sahip olmanıza katkıda bulunur.

Dormeo Aloe Vera yorganı düzenli olarak kullandığınızda faydalarını tecrübe edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Dormeo Aloe Vera yorgan doğal olarak hipoalerjeniktir ve alerji ile mücadele veren kişiler için idealdir


Filling Wellsleep microfibers: down-like but doesn’t cause allergies

Dormeo Aloe Vera Yorganın dolgu maddesi olan Wellsleep mikrofiberler yorgana tamamen nefes alabilen ve sıcak bir yapı kazandırmaktadır. Yorgan oldukça hafiftir ve mükemmel bir şekilde kıvrılabilen yapısı ile üzerinizi tamamen örter. Tüm bunlar kullanılan malzemelerin sıradışı yumuşaklığı sayesindedir.
Wellsleep mikrofiberler kuş tüyünün en mükemmel alternatifidir ve aynı zamanda toz akarlarına karşı geçirimsizdir. Bunun yanı sıra bu mikrofiberler nefes alabilen bir yapıda ve su geçirimsizdir.
Olağanüstü hafifliği sayesinde vücudunuz sanki bir bulut tarafından sarılmış hissine kapılacaktır. Dolgu içerisindeki mikrofiberler zigzag yapıdadır ve bu yapı yorgana ekstra hacim ve kuş tüyü hissi kazandırmaktadır.

 

Standart Fiyatı

Size Özel

Kazancınız

Taksitli

Yakında satışta!