tooltip after the triger
tooltip after the triger
Daha fazla bilgi, destek veya sipariş için:
0 216 528 11 14
Satın Alma Rehberiniz: Yataklar
'Rüyalar Alemi'
Ücretsiz e-Kitap
Ücretsiz e-bültenimize abone olun
Uyku, sağlık, güzellik, beslenme ve cinsellik hakkında zengin içeriğe sahip önerilerin ücretsiz olarak e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız Dormeo e-bülten listemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz!
Abone ol
Bilgi gizliliğinizi %100 koruyoruz!
Facebook Sayfamıza Katılın

5 Adımda Size Uygun Yatağı Seçin

5 Adımda Size Uygun Yatağı Seçin

Günümüzde piyasada çok farklı şilte seçenekleri olduğundan dolayı, doğru seçimi yapmak güç olabilir. Peki ama doğru şilteyi belirlemenizi ya da halihazırda sahip olduğunuz şiltenin ne denli yeterli olduğunu anlamanızı sağlayacak kritlerler nelerdir?

En doğru seçimi yapmanız için sizin için 5 hızlı adımdan oluşan bir liste hazırladık. Bu adımları okuyarak, sizin için en doğru olan şilteyi kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

1. Doğru büyüklük

Kulağa çok basit bir konu gibi geldiğinden ötürü, bundan bahsetmemiz yersiz görünebilir. Ancak ilk adımınız yatağınızın büyüklüğünü seçmektir. Hayallerinizin uykusu için, doğru boyutlarda bir yatak almanız gerekiyor.

Doğru boyutları bilmiyorsanız, rastgele bir seçim yapmak yerine bir kez daha yatağınızın ölçülerini alın.

Dormeo ürün serisi ihtiyacınız olan klasik ebatlarda yataklar sunmaktadır.

2. Omurganızı hesaba katın

Doğru yatağı seçerken, omurganız için yeterli düzeyde destek verdiğinden emin olun. Şu an için sırt ve bel sorunları yaşamıyor olabilirsiniz ancak ileriki dönemlerde de bu türden sorunlar yaşamamak için önleminizi şimdiden almak en doğru seçenek olacaktır.

Bütün Dormeo yatakları omurganızı doğru bir şekilde desteklerken, hem sırt ve boyun sorunları yaşayan kullanıcılar hem de gelecekte yaşanması muhtemel bu sorunlardan kendilerini korumak isteyenler için en doğru çözümü sunmaktadır.

3. Sizin için en rahat yatağı seçin

Yatağınız rahat olmalıdır. Bunun anlamı üzerine uzandığınızda kendinizi rahat hissetmeniz ve vücudunuzun dinlenebilmesidir.

4. Kalite, hijyen ve koruma açısından üretim standartlarına dikkat edin

Satın aldığımız yatakları genellikle uzun yıllar boyunca kullanırız. Üzerinde uyuduğumuz, dinlendiğimiz, bazen yemek yediğimiz, TV seyrettiğimiz, kitap okuduğumuz yataklar zaman içinde bakteri ve akarlar için üreme alanlarına dönüşebilir. Bu durum da özellikle alerji ve astım sahibi kullanıcılar için oldukça risklidir. Bu nedenden dolayı yatak seçerken sizi mikro-organizmalardan koruyacak olanlar arasından seçim yapın.

Dormeo olarak sağlıklı bir uyku bizim için en öncelikli etmendir. Bu nedenle bütün Dormeo yatakları SANITIZED® etkiketlidir. Bu, üründe kullanılan kumaşın akarve bakterilere karşı koruma sağladığını gösteren küresel bir işarettir. Dormeo yatakları uzun ömürlü kullanım yanında, her türlü mikro-organizmaya karşı da koruma sağlar. SANITIZED® etiketl kumaş, şilte ve yatak örtülerini birbirinden ayırmanızı ve en iyi ürünü seçmenizi sağlar.

5. Ürünün fiyatını dikkate alın

Birçok insan en pahalı ürünün en iyisi olduğunu düşünür. Ancak küreselleşme yönelik eğilim ve piyasadaki geniş seçenekler, günümüzde bu prensibi geçersiz kılmaktadır.
Yatağınızı seçerken tek kriteriniz fiyat olmamalıdır! Günümüzde çok daha az paraya en yüksek kalitede yatağı satın alabilirsiniz.

Yüksek kalitesinin yanında, makul bir fiyata satılan Dormeo yatakları, kalite ve fiyatın ters orantılı gelişebileceğinin bir kanıtıdır.

Sizin için “mükemmel” yatağı seçin

  • Memory 2+12 yatakları dinlendirici bir uyku çekmenizi ve zindelik kazanmanızı sağlayacak en modern malzemelerin birleşiminden oluşmuş lüks bir üründür. Sıkı Ecocell® ve daha yumuşak memory foam vücudunuz için mükemmel bir destek sağlarken, rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Artık geceleri yatakta dönüp durmayı ve uyku sorunlarınızı unutacaksınız. Memory 2+12 yatak ile en sonunda kusursuz bir uyku çekmenin nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız!

Hem konuklarınızın hem de sizin rahatlığınızı düşünerek geliştirilen geleneksel şiltelerin yanında, eski yataklarınız, koltuklarınız ve rahatsız katlanır yataklarınız için de çözümümüz var!

  • Renew Şilte artık yeterince yumuşak ve rahat olmayan eski şiltelerinizi yenilemenin en ucuz yolu. 3.5 cm’lik memory foam (hafıza köpüğü)’dan oluşan bu şilte eski yatağınızda yeni bir rahatlık kazanmanızı sağlayacak. Yumuşak memory foam, artık sert bir zeminin üzerinde uzun saatler geçirmek zorunda olmayan omuz ve topuklardaki ağrıları dindirir. Renew şilteyi eski yataklarınızın, rahatsız koltukların üzerine sermeniz yeterli. Ayrıca bu şilteyi iki ayrı yatak arasındaki boşluğu kapatmak için de kullanabilirsiniz.
    Renew şilte ile birlikte Memory Anatomik Yastık ve saklama çantası hediyemiz!